Już wkrótce widzowie pożegnają się z bohaterami "Więźnia miłości". Polscy widzowie tureckiej produkcji będą mogli zobaczyć wszystkie finałowe odcinki, nawet jeśli nie byli w Turcji. "Promyk nadziei" zastąpi "Więźnia miłości", na antenie TVP, w marcu. Jedną z głównych ról zagra postać z serialu Elif. 

"Więzień miłości" to najpopularniejsza telenowela emitowana obecnie w Polsce. W Telewizji Polskiej można go było oglądać od lutego 2019 roku.

Serial jest opowieścią obyczajową, a przygody głównych bohaterów rozgrywają się w Turcji. Jest to opowieść o Omerze (w tej roli Erkan Meric) i Zehrze (HazalSubasi). Parze, która jest w małżeństwie z rozsądku, a następnie zakochuje się w sobie. Ich matka porzuciła rodzeństwo Omera i Ayse. Omer przysięga, że jego siostra Ayse na zawsze pozostanie dla niego najważniejszą osobą. Odkrywa, że zostało jej bardzo mało czasu na życie. Postanawia uszczęśliwić siostrę, żeniąc się. Posuwa się nawet do zorganizowania nieoficjalnego ślubu z kobietą, która rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Zawiera umowę, aby poślubić Zehrę, ale sprawy się komplikują. Postanawia poślubić Zehrę, aby uszczęśliwić umierającą siostrę. Jednak nie wszystko idzie po jego myśli. 

Serial, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Ostatni odcinek, 514, został pokazany 18 marca. TVP zaznacza, że nie był on jeszcze nigdy pokazywany w żadnym kraju na świecie. To właśnie polscy widzowie będą mogli zobaczyć zakończenie przygód bohaterów "Więźnia miłości". 

Sprawdź informacje o serialu wraz z obsadą i ciekawostkami tutaj: "Więzień Miłości"

Fani spekulują, że Omer i Zehra powrócą do serialu w finałowym odcinku ..... "Więzień miłości" już wkrótce zastąpi TVP inny turecki serial "A Ray of Hope", opowiadający o rodzinie, która została rozdzielona. "Promień nadziei", będzie można zobaczyć w piątek 19 marca 2021 roku o godzinie 17:15. Serial liczy 160 odcinków. "A Ray of Hope" to turecki tytuł oznaczający w Turcji "Bahari Beklerken". W roli głównej występuje Isabella Damla Guvenilir. Polscy widzowie znają ją z tytułowej roli w "Elif". 

Co to jest "Promyk nadziei"? Omer (Fatih Ayhan), zostaje niesłusznie skazany i wysłany do więzienia. Jego żona, Ipek (Gulsah-Aydin), bardzo się denerwuje i zaczyna przedwcześnie rodzić. Nie wie, że jej chciwy kuzyn Halil i Neslihan (Esin Zivangil) wsadzili jej męża do więzienia. Po porodzie Neslihan chce rozdzielić Omera i Ipek, dlatego zabiera noworodka i oddaje go Kadirowi.

Warto przeczytać