Spędzamy teraz więcej czasu w domach niż zwykle. Zapewnienie sobie nawzajem bezpieczeństwa jest teraz niezwykle ważne, ale musimy też zapewnić sobie i naszym rodzinom zajęcie. Na szczęście w Twoim domu jest więcej do zrobienia niż Ci się wydaje!

Czy uwielbiasz gotować? Zazwyczaj, gdy mamy tak mało czasu, łatwo jest zrezygnować z naszych sprawdzonych przepisów na większość wieczorów. Ale już nie! Wykorzystaj w pełni swój czas we wnętrzu, wykorzystując go jako okazję do wypróbowania czegoś nowego. Z odpowiednimi urządzeniami, Twoje możliwości są niemal nieograniczone.

Wyciągnij mikser stojący: Twój mikser stojący to uniwersalna gwiazda. Poćwicz swoje umiejętności pieczenia z nowym przepisem na ciasto (uwielbiamy Smitten Kitchen), spróbuj zrobić domowy makaron, a nawet kiełbasę. Bądź kreatywny - przejrzyj dostępne przystawki do Twojego miksera.

Zorganizuj wieczór kulturalnych potraw: Nie możesz teraz wyjść do swojego ulubionego tajskiego miejsca, dlaczego nie spróbować zrobić go w domu? Sprawdź naszą serię o kuchni kulturowej w poszukiwaniu inspiracji - rozmawialiśmy z ekspertami od kuchni meksykańskiej, tajskiej i kubańskiej.

Zrób sobie milkshake'a: Zaskocz dzieci i wyciągnij blender, aby przygotować bar z koktajlami mlecznymi. Wybierz kilka smaków lodów i owoców i pozwól im tworzyć własne smaki. Wszyscy mamy teraz ochotę na pocieszające jedzenie, a koktajle mleczne to klasyka.

To także świetny czas na sprzątanie. Utrzymywanie porządku jest ważne, ponieważ nasze domy stają się wielofunkcyjnymi przestrzeniami do pracy i nauki.

Jaka jest różnica między sprzątaniem a odkażaniem? Ochrona przed szkodliwymi mikroorganizmami jest prawdopodobnie numerem jeden na liście priorytetów - oto co musisz wiedzieć.

Zacznij wiosenne porządki odpowiednio wcześnie: Kiedy ostatni raz czyściłeś wężownice lodówki? Czy worek do odkurzacza wymaga wymiany? Sporządź listę kontrolną wiosennego czyszczenia urządzeń.

Uporządkuj swoją lodówkę: Utrzymanie wszystkich nowych produktów spożywczych w lodówce w porządku pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze na resztkach.

Jak najlepiej wykorzystujesz swój czas w domu?

Warto przeczytać