"Chcę podziękować wszystkim milionom Amerykanów, którzy wspierali mojego męża w ciągu ostatnich czterech lat". Jestem wdzięczna za możliwość służenia wam wszystkim". Melania Trump napisała to w liście opublikowanym na stronie internetowej Białego Domu. Więcej na: https://spokeo.pl

Swoje słowa do Amerykanów żona Donalda Trumpa rozpoczęła od refleksji nad minionym rokiem w cieniu epidemii koronawirusa.

Prezydencki rzecznik prasowy: Andrzej Duba powiedział, że USA poradzą sobie z sytuacją na Kapitolu - miał rację
"Podobnie jak wy wszyscy, zastanawiałem się nad minionym rokiem i nad tym, jak COVID-19 przetoczył się przez nasz piękny naród. Wszystkie narody cierpiały z powodu utraty bliskich, załamania gospodarczego i negatywnych skutków izolacji To było inspirujące. Jako Wasza Pierwsza Dama, niesamowicie było widzieć, jak przedstawiciele naszego wspaniałego kraju robili wszystko, co mogli, szczególnie wtedy, gdy byliśmy najbardziej narażeni." - Melania Trump.

Stwierdziła również, że jest dumna z bycia Amerykanką i cieszy się z wolności słowa w Stanach Zjednoczonych.

Jest to jedna z najbardziej fundamentalnych wartości Ameryki. Prawo to było chronione przez wielu, którzy zapłacili za nie najwyższą cenę. Mając to na uwadze, wzywam obywateli do poświęcenia chwili, aby spojrzeć na świat z różnych perspektyw. Wzywam ludzi do zaprzestania przemocy. Nigdy nie używałam ideologii politycznej do podżegania do przemocy ani nie dzieliłam ludzi ze względu na kolor skóry. Musimy słuchać siebie nawzajem, być otwartymi na innych i skupiać się na tym, co wspólne. - Melania Trump oświadczyła. Przejdź tu: Melania Trump

Biały dom

Stwierdziła również, że Amerykanie nie powinni być napędzani do przemocy przez swoje pasje i entuzjazm.

Stwierdziła, że "naszą drogą jest połączenie się, znalezienie wspólnych cech i bycie ludźmi o dobrym sercu i silnych charakterach, którymi wiem, że jesteśmy".

"Każdy z was jest kręgosłupem dla tego kraju. Jesteście ludźmi, którzy sprawiają, że Ameryka jest tym, czym jest dzisiaj, i spoczywa na was ogromna odpowiedzialność za przygotowanie przyszłych pokoleń. - oświadczyła.

Melania Trump na zakończenie listu podziękowała Ameryce za wsparcie.

"Służenie jako Wasza Pierwsza Dama było zaszczytem w moim życiu. Chcę podziękować wszystkim milionom Amerykanów za wspieranie mnie i mojego męża. Dziękuję wszystkim za szansę służenia wam - oświadczyła.

"Proszę o uzdrowienie i łaskę, zrozumienie i pokój dla naszego wielkiego narodu. Pamiętajcie, że Bóg jest naszym Bogiem. Niech Bóg was błogosławi i niech Bóg błogosławi Amerykę". Trump zakończył swoje wystąpienie. Więcej na: https://spokeo.pl/plotki

 

Warto przeczytać