Projekt kuchni i urządzeń oraz ich funkcjonalność ewoluowały od czasów "kuchni przyszłości" Frigidaire i Monsanto, pokazanych w tych dwóch filmach z lat 50-tych.

Notini mówi: "Jesteśmy świadkami konwergencji funkcji, technologii i estetycznego wzornictwa. Urządzenia nadal chłodzi, gotować, lub czyste jedzenie, ale teraz jest integracja innych funkcji oprawione w nowoczesnym wzornictwie."

Producenci projektują urządzenia, które mogą zapewnić inne funkcje i ułatwić życie dla zapracowanych konsumentów. Na przykład, lodówki są teraz coraz wyposażone we wbudowane ekrany LCD, dzięki czemu ludzie mogą pobrać aplikacje, które zapewniają przepisy, wiadomości i pogody.

Ponadto, jak inteligentne urządzenia stają się bardziej powszechnie dostępne i podłączone do inteligentnej sieci elektrycznej, staną się bardziej energooszczędne.

"Producenci poprawili wydajność skokowo, a teraz wprowadzają zaawansowane technologie, które wykraczają poza tradycyjne oszczędności energii i zapewniają ogromne korzyści dla konsumentów,? mówi Notini.

Nie musisz czekać zbyt długo, aby doświadczyć tych nowych funkcji i wzorów. Kuchnia przyszłości jest tu teraz. Daj nam znać, co myślisz o projektowaniu kuchni. Jak zmienilibyście swoją obecną kuchnię? Jakie urządzenia byś wybrał?

Dowiedz się więcej na https://pobog.pl/dom/aaoe/

Warto przeczytać