Dlaczego przedsiębiorstwa inwestują miliardy w bezpieczeństwo biznesu

W 2010 r. przeprowadzono badanie obejmujące 1400 konsumentów, aby sprawdzić ich gotowość do płacenia za bezpieczeństwo konsumentów. Okazało się, że ponad 55% konsumentów już płaci dodatkowe dolary za bezpieczeństwo swoich danych i innych powiązanych informacji. Wiele z tych wydatków wiąże się z dodaniem nowej wartości do rzeczy, takich jak ochrona rodziny i personalizacja danych, ponieważ wiele z ich zakupów zależy od laptopów i smartfonów.

Ostatnio Microsoft ujawnił swoje inwestycje w bezpieczeństwo biznesu, które wynoszą około 1 miliarda rocznie. Jeszcze kilka lat temu praca w dziale bezpieczeństwa Microsoftu była uważana za najgorszą, ponieważ produkty i usługi były podatne na setki błędów i trudno było je naprawić. Teraz wszystko się zrewolucjonizowało, a firma stała się bardziej wyczulona i rozważna na niebezpieczne komputerowe usterki i ataki. Ustanowiła wyższy poziom bezpieczeństwa, wykupu i nadzoru w swoich nowych produktach - Windows 10, Cortana, Windows Server i Microsoft Cloud Azure.

Większość organizacji nie ma pojęcia o wielkim czarnym rynku, na którym luki w zabezpieczeniach są sprzedawane po wysokich cenach dla najlepszych oferentów. Wraz ze wzrostem marketingu cyfrowego, rzeczy stały się dostępne, a liczba niebezpiecznych hakerów wzrosła. W związku z tym, budowanie odpowiednich i terminowych strategii jest koniecznością.

Klienci stale oceniają, czy mają odpowiednie środki zapobiegawcze podczas logowania się na nowej stronie internetowej i podczas płatności. Bezproblemowy biznes jest najbardziej pilny i ważny.

Ostatnio zaobserwowano, że przedsiębiorstwa i klienci polegają na usługach Skype przy przesyłaniu dużej ilości danych. Dzięki temu można zidentyfikować logowania zdalnych użytkowników i śledzić nietypowe lokalizacje i próby logowania. Ponadto można zapobiegać niepożądanym rozmowom, czatom i próbom logowania do sieci internetowej. Jedną z godnych uwagi cech zabezpieczeń Skype'a jest jego ograniczona powierzchnia. Dzięki ustawieniom lokalizacji można zmniejszyć obszar, który może być atakowany, a tym samym uzyskać bezpieczeństwo w szerokim zakresie.

Wiele zagrożeń mobilnych stwarza poważne problemy dla systemu operacyjnego i innych usług wewnętrznych. Większość klientów uważa, że telefony komórkowe są osobiste i są stosunkowo mniej podatne na ataki, ale to nieprawda. Złośliwe oprogramowanie może w równym stopniu przedostać się na smartfony i spowodować poważne problemy i bóle głowy dla firm.

Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA planuje i pracuje obecnie nad rozszerzeniem kontroli postów w mediach społecznościowych i witrynach sieciowych dotyczących procesu ubiegania się o wizę. Wiele internetowych środków zaradczych jest podejmowanych w celu podejrzenia i zarejestrowania śladów grup terrorystycznych, które mają zamiar wkroczyć do kraju. Urzędnicy natknęli się na kilka postów na Facebooku, w których pod pseudonimami komunikowali się ze swoimi państwowymi i regionalnymi partnerami terrorystycznymi.

Podobnie, niedawna fuzja między GoDaddy i Sitelock dodaje bezpieczeństwo do strony biznesowej WordPress, mając na celu przynieść spokój ducha do kilku firm eCommerce, ich klientów i klientów. Według znanych osób, Sitelock jest największym na świecie rozwiązaniem bezpieczeństwa odpornym na błędy, oferującym 360-stopniowe monitorowanie większości aplikacji internetowych opartych na chmurze. Działa również na rzecz zapobiegania przyszłym atakom, naprawia istniejące błędy, przyspiesza działanie strony internetowej i jest zgodny z normami Payment Card Industry (PCI).

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, zacznij martwić się o bezpieczeństwo swojej firmy i strony internetowej. Zaplanuj oddzielny budżet i inwestuj rozważnie, aby zapewnić niezawodny biznes z mniejszymi obciążeniami walki z zagrożeniami cybernetycznymi i konwulsjami później.

Warto przeczytać