Istnieje wiele sposobów na zdobycie Klasycznych Wierzchowców WoW, ale w zamian musisz posiadać podstawową wiedzę na temat gry. Po pierwsze, od samego początku World of Warcraft, wierzchowce dają nam możliwość eksploracji i poruszania się w przyzwoitym tempie. Ponadto, dzięki ciągłej pracy deweloperów, mamy teraz sposoby na posiadanie różnych "Rides".

Dzięki temu zarówno początkujący, jak i weterani chętnie poszerzają swoją kolekcję. Ponadto, w WoW Classic można zdobyć ponad pięćdziesiąt modeli. Innymi słowy, zebranie wszystkiego na Twoim koncie może zająć sporo zasobów i czasu.

Zanim jednak wsiądziesz za lejce konia, z. Czyli magicznie nauczysz się jeździć na swoim rasowym wierzchowcu w zamian za kilka złotych monet. Kiedy osiągniesz poziom 40, masz możliwość nauczenia się "Umiejętności Jeździeckiej" od trenera jazdy swojej rasy. Będzie to kosztować 20 złotych monet, ale możesz zmniejszyć tę kwotę, jeśli jesteś "Exalted" z Twoją rasą. Na przykład, jeśli grasz jako człowiek, postaraj się osiągnąć reputację Exalted w Stormwind.

Po zapłaceniu opłaty za Umiejętność Jazdy Konnej, następną rzeczą jaką musisz zrobić jest zdobycie swojego pierwszego wierzchowca. Ten artykuł da Ci kilka wskazówek, których powinieneś przestrzegać, jeśli chcesz rozpocząć swoją kolekcję na dobrej stopie.

Łatwe wierzchowce w WoW Classic

Aby rozpocząć odliczanie Łatwych Wierzchowców w WoW Classic, musimy zająć się konkretnymi zasadami. Po pierwsze, każdy wierzchowiec, który zobaczysz na tej liście, nie znajduje się za płatną ścianą (poza abonamentem) i każdy gracz (stary i nowy) ma do niego dostęp. Po drugie, mimo że zdobycie wszystkich przedmiotów z tej listy może zająć dzień lub dwa, musisz mieć dużo złota w kieszeni. Niestety, jeśli chcesz rozpocząć kolekcjonowanie WoW Classic, wymaga to wiele wysiłku i wypala Twoje zasoby.

Jeśli nie masz czasu lub złota, aby przejść przez proces zdobywania wierzchowców, jest wielu sprzedawców kont WoW Classic, od których możesz kupić konto z załadowanymi już wierzchowcami. Nawet jeśli nie chcesz kupować konta, to i tak warto sprawdzić, jakie wierzchowce ludzie chcą mieć, ponieważ to zazwyczaj wskazuje, które wierzchowce są najlepsze.

Wierzchowce rasowe

Jeśli chcesz zacząć od dobrej strony, możesz zebrać wszystkie wierzchowce rasowe dla każdej frakcji w Klasycznym WoW. Ponieważ jest to "początek czasu", "Umiejętność jazdy" działa inaczej niż w standardowym World of Warcraft. Tym razem musisz zdobyć specyficznego trenera klasowego.

Jeśli więc chcesz mieć wszystkie rasowe wierzchowce Sojuszu, musisz stworzyć postać dla każdego z dostępnych wyborów (człowiek, krasnolud, gnom, nocny elf). Ponadto, jeśli pamiętasz warunki wstępne, musisz osiągnąć poziom 40 dla każdego czempiona. Naucz się umiejętności jazdy konnej i kup standardowe (80 złota) i epickie wierzchowce (1k złota). W rzeczywistości możesz obniżyć cenę każdego przedmiotu, jeśli posiadasz Reputację Exalted.

Ogólnie rzecz biorąc, zdobycie wszystkich rasowych wierzchowców na jednym koncie wymaga sporo wysiłku. Mimo to, jeśli masz dostęp do któregokolwiek z tych NPC (Non-Playable Characters), możesz je łatwo kupić. Dlatego też te typy wierzchowców są bez wątpienia najmniej kłopotliwe do zdobycia.

Sprawdź również: World of Warcraft: Shadowlands - Review

World of Warcraft Classic - latający wierzchowiec

Wierzchowce klasowe

W WoW Classic masz w tej chwili dwie możliwości zdobycia wierzchowców. Jest to Paladyn oraz Warlock. Ponadto, jeśli chcesz zdobyć Wierzchowca Klasowego, musisz posiadać postać z jedną z tych klas.

Poza tym, jak już zapewne wiesz, wszystko w WoW Classic nie jest tanie. Tym razem, gdy osiągniesz poziom 40 dla Paladyna lub Warlocka, otrzymasz nowe zadanie. Aby otrzymać taki questline, musisz znaleźć swojego konkretnego trenera w większych miastach. Dodatkowo, po wykonaniu zadań, otrzymasz zaklęcie Mount's Spell. Innymi słowy, ponieważ nie jest to standardowy wierzchowiec, nie potrzebujesz umiejętności Jeździec z tą postacią. W związku z tym, będziesz miał okazję zaoszczędzić trochę złotych monet w kieszeni.

Później, gdy osiągniesz poziom 60, będziesz miał drugie zadanie, które da Ci epicką wersję tych wierzchowców.

Wierzchowce PvP

Aby otrzymać elementy z tej części listy, musisz zagrać w trybie Player versus Player. Te Łatwe Klasyczne Wierzchowce WoW stają się dostępne, gdy osiągniesz Rangę 11 danej postaci. Mimo to, zdobycie tego punktu może zająć trochę czasu. Niektórzy z nas mają bowiem problemy z wykorzystaniem umiejętności w odpowiednim momencie. Dodatkowo staje się to trudne przeciwko innemu graczowi (szczególnie jeśli walczysz z ukrywającym się Rogue).

Co warte podkreślenia, gdy już przyzwyczaisz się do systemu PvP, dojdziesz do niego w mgnieniu oka. Kiedy masz rangę 11, możesz odwiedzić PvP vendor i kupić dowolny Mount za 100 Gold. Pamiętaj, że musisz również zdobyć "Riding Skill", jak to jest w zwyczaju.

Jak zdobyć wierzchowce w WoW Classic

Najważniejszym środkiem do rozpoczęcia zbierania wierzchowców jest jak najszybsze zdobycie złota. Rzeczywiście, czasami nawet jeśli wykonujesz wszystkie questy i zabijasz wiele stworzeń, nie jest to wystarczające. W rezultacie, niektórzy gracze osiągają poziom 40, ale nie mają złota, aby zdobyć swój rasowy wierzchowiec. Aby pomóc Ci trochę dalej, masz tutaj kilka sugestii, które mogą Ci pomóc na dłuższą metę:

  • Naucz się profesji zbierackich: Najmniej żmudnym sposobem na zdobycie złota z Profession feature jest nauczenie się tych opcji, które dają tylko materiały. Ponadto, gdy będziesz miał wystarczająco dużo w swoim inwentarzu/banku, możesz użyć Domu Aukcyjnego i sprzedać wszystko.
  • Dołącz do gildii: Z pomocą niektórych graczy możesz zdobyć wystarczającą ilość złota na swojego pierwszego wierzchowca. Później możesz wykorzystać tę prędkość do szybkiej uprawy kolejnych zasobów.
  • Osiągnąć Exalted Reputation: Kiedy masz ten tytuł u głównych ras swojej frakcji, możesz otrzymać ich wierzchowce. Co więcej, otrzymasz zniżki, gdy będziesz chciał nauczyć się umiejętności Jeździectwa lub jakiegokolwiek wierzchowca.
  • Kup online: Najprostszym sposobem na zdobycie WoW Classic Gold jest prawdopodobnie kupno online, i choć nie jest to wybór dla każdego, to jednak dla wielu użytkowników, zwłaszcza tych z ograniczonym czasem na farmę złota, jest to wciąż opłacalna opcja.

Warto przeczytać